صفحه اول | تماس با ما | تالار گفتگو | دفترچه پیشنهاد و نظرات شما | ارسال بدوست
صفحه اول همازور
۲۵ ارديبهشت ۱۴۰۰
 
 
منوی اصلی
صفحه اول همازور
اخبار رسانه های خبري ایران
گالری تصاویر
اوستاي ورهرام يشت
ارسال كارت پستال
بازيهاي آنلاين
118 كل كشور
بایگانی اخبار تارنماي
مقاله هاي ديني - فرهنگي
( وبلاگ نویسی ) دست نوشته های اعضا
نشریه و روزنامه هاي کشور ايران
خبرنامه داخلي انجمن‌هاي زرتشتي
تعرفه آگهي
شماره حساب براي ياري دهندگان
جشنواره فروش اینترنت پرسرعت ADSL2 های وب
آخرین نوشته ها
اسامی نامزدهای انتخابات دهمین دوره‌ی مجلس
جشن شب چله 94 کالیفرنیا
هیات رییسه انتخابات گردش 21 انجمن زرتشتیان کوچه بیوک
کارگاه نقاشی خلاق در خانه فرهنگ وهنر زرتشتیان تهران
پروانه فعالیت گردش 43 انجمن زرتشتیان تهران صادرشد
ونداد غیبی قهرمان تنیس زیر۱۴سال کرمان
گزینش هیات اجرایی زرتشتیان اصفهان برای انتخابات مجلس
جشن شب چله کرج در سال 94
شب چله‌ی زرتشتیان اصفهان در سال 94
جشن شب چله اله آباد در سال 94
امتحان هماهنگ دینی سال 94 درکرج
مسابقات طناب کشی و دارت درجام 11 رستم
تصاویر ونتایج هفته ششم جام 11 رستم
فرخوان در انتخابات گردش 21 انجمن زرتشتیان کوچه بیوک
فراخوان در جشن شب چله 94 یانش وران مانتره
گزارش تصویری از پیک نیک همازوری دبیرستانیهای یزد
نخستین فعالیت گروهی گردش ۲۱ انجمن زرتشتیان کرمان
فراخوان در جشن چله و آیین درگذشت اشوزرتشت 94 اله آباد
همازوری در سرایش اوستای آبزور در اتشکده تهران
نتایج هفته پنجم و جدول رده بندی جام 11 رستم
هیات رئیسه گردش دهم انجمن زرتشتیان نصرت آباد
رییس کمیسیون‌های گردش 43 انجمن زرتشتیان تهران
هیات رییسه گردش 11 انجمن زرتشتیان خرمشاه گزینش شدند
نتایج هفته چهارم جام رستم و جدول رده بندی
پیش‌پوستر پانزدهمین دوره‌ی جام وهمن منتشر شد
تصاویری از مسابقه آشپزی دبیرستانیها در یزد
نمایشگاه کارهای دستی سازمان زنان در پاییز 94
نمایشگاه هنر و بازیافت برگزار میشود
نسخه الکترونیکی زندگی‌نامه آزاده زرتشتی منتشر شد
گزارش تصویری هفته سوم یازدهمین دوره جام رستم
دیدارنمایندگان اقلیت‌های دینی باآیت‌الله جوادی آملی
هیات رییسه گردش 43 انجمن زرتشتیان تهران گزینش شدند
برابري ديه‌ي مرد و زن از هر دين و آيين
پروانه‌ی انجمن زرتشتیان تهران در حال صادر شدن
فراخوان در نخستین جشنواره عکس زرتشتیان
دومین دوره المپیاد ورزشی در آموزشگاه‌های دخترانه‌ی ت
١٤عنوان كتاب الکترونیک رايگان در «طاقچه»
جایگزین سالن بجای ساختمان نیمه‌کاره مارکار تهران پارس
هموندان گردش یازده انجمن زرتشتیان خرمشاه
گزارش تصویری هفته دوم یازدهمین دوره جام رستم
گزارش دومین دوره جام تخته نرد بانو خوبیار کرمان
فراخوان در کلاس آموزشی تنیس روی میز باشگاه یزد
اشتاد ایزد و آبانماه 94 در آدریان تهران
اسامی نامزدهای گردش یازده انجمن زرتشتیان خرمشاه
سالروز بازگشايی خانه زرتشتیان اصفهان در سال 94
گزارش تصویری شاه ورهرام ایزد تهران در آبان 94
گزارش تصویری هفته نخست یازدهمین دوره جام رستم
آین گهنبار درآموزشگاه دخترانه مارکار یزد
قرعه کشی و برنامه کامل یازدهمین دوره فوتسال جام رستم
هیات ریسه گردش پنجم انجمن زرتشتیان اصفهان
گزارش تصویری جشن معرفی دانشجویان زرتشتی سال 94 یزد
داستان کوتاه و آموزنده ولی واقعي کانون شادی
جشن آبانگان دبستان دخترانه مارکار یزد در سال 94
جشن معرفی دانشجویان 94 انجمن یانش وران مانتره
هیات رئیسه گردش 11 انجمن زرتشتیان تفت و توابع مقیم تهران
گزارش روز جهانی کودک یزد در سال 94
ساخت دهکده گردشگری در روستای زرتشتی‌نشین یزد
درخت چنار زيارتگاه پير سبز در فهرست میراث ملی
رونمایی از کارت اعتباری و سیم‌کارت گردشگری
شاپور بازاده ديپلم افتخار و جايزه بهترين فيلم راکسب کر
داستان کوتاه و اموزنده : استخدام مدیر
بیست و چهارمین همایش نشست انجمن های زرتشتی ایران
راه‌اندازي تارنماي بازديد مجازي ميراث جهاني ايران
پیام شادباش انجمن و نهادهای زرتشتی ایران در نوروز 94
فلسفه نوروز و آیین آن
جشن نیكوكاری و داد و دهش در فرهنگ زرتشتیان
ايرانيان شادترين مردمان جهان بودند
بينش زرتشت بر عليه خشونت
چرا دروغ در جامعه ما رواج یافته است؟!
هموندان گردش 4 انجمن زرتشتیان مزرعه کلانتر
راز جوان نگهداشتن مغز
کار ، کوشش و آبادانی در آیین زرتشت
قـدرت کلمـات را دسـت کـم نگیـریم
چگونه چند وظـیفه ای نباشیـم؟
ماجرای آفرینش سرود ای ایران
نيكي در دين اشو زرتشت
تفاوت ادبیات گاتهایی با ادبیات توحیدی
پیام نافذ اشوزرتشت ، پیامبر بزرگ آریایی
مفهوم سرنوشت در جهان بيني زرتشتي
اصالت یاری و کمک رسانی در جهان بینی گاتایی
کیش زرتشتی،بنیاد و ریشه ی نخستین «حقوق بشر»
نکته دینی کلیدی مهم، در رابطه با سدره پوشی
تاثیرگذار ی نوشته های شما
اجراي آيين گواه گيري و ثبت ازدواج زرتشتیان
گاتها، سرزمين كشف‌ناشده‌اي، رها از مطلق‌گويي‌ها
احوال شخصيه زرتشتیان
آزاد انديشی در دین زرتشت
زرتشت؛ پایه‌گذار موسیقی مذهبی
سخن اشوزرتشت با پروردگار
اوستا در زندگي ما
کورش نیکنام و سپنتا نیکنام از ادامه‌ی راه بازماندند

اسامی تیمها و نفرات مقام اور در جام 35 جان باختگان  برترین های جام 35 جان باختگان در یک نگاه - فرتورها از فرشید ماوندادی - فریبا جوانمردی - فرناز آتشبند – بهنام دمهری و بهرام یزدانی 

 منوچهر ارغواني– با پایان یافتن سی و پنجمین دوره جام جانباختگان زرتشتی برترین هاي تیمی و انفردای هر رشته مشخص شدند که در ادامه می خوانید

نفرات برتر رقابتهای دوچرخه سواری

 

رشته ی تایم تریل آقایان :

 نفر نخست : فرزاد فرودیان  -    نفر دوم : فرشاد کاویانی  -     نفر سوم : اردشیر ستودیان

 دوچرخه سواری استقامت آقایان :

نفر نخست : فرزاد فرودیان  -   نفر دوم : اردشیر ستودیان   -   نفر سوم : آرش غیبی

دوچرخه سواری سرعت بانوان :

نفر نخست : آندیا پشوتنی زاده -   نفر دوم : یاسمن فریدونی   -  نفر سوم : پگاه جم‌ترکی

  

تنیس روی میز بانوان

نفر نخست : آرزو زنده نوش  -    نفر دوم : شیرین کیانپور  -    نفر سوم : میترا نمیرانیان

 

تنیس روی میز نونهالان آقایان

نفر نخست : سروش گنجی - نفر دوم : بردیا کیومرثی - نفر سوم : پرهام سلامت

 

تنیس روی میز نوجوانان آقایان

نفر نخست : آرشام باوفا - نفر دوم : مازیار آبیاری - نفر سوم : سینا نمیرانیان

 

 تنیس روی میز آقایان

نفر نخست : مهرداد کیانشاهی - نفر دوم : مهرداد پولادی - نفر سوم : رستم سامیا کلانتری

 

تنیس دوبل نوجوانان

نفر نخست : بردیا کیومرثی ،سروش گنجی  -  نفر دوم : سینا نمیرانیان، شروین ارغوانی  -   نفر سوم : آریا خدارحمی ، سامان جمشیدی

 

تنیس دوبل رده بزرگسالان

نفر نخست : رستم سامیا کلانتری،مهرداد کیانشاهی - نفر دوم : مهرداد پولادی ، پیما جهانگیری - نفر سوم : آرش فرودی ، سهرا ویرابی

 

تنیس دوبل  ميكس رده بزرگسالان

نفر نخست : مهرداد پولای ، فیروزه فرودی  -  نفر دوم : شهریار بازاده خرمشاهی ، آرزو زنده نوش  -  نفر سوم : آرتیم سهرابی ، میترا نمیرانیان

 

 

بدمینتون بانوان- نونهالان

نفر نخست : رومینا زره پوش     -     نفر دوم : ملوینا بهرامی   -   نفر سوم : شراره دارابیان

 

بدمینتون آقایان- نونهالان

نفر نخست :  خشاياركاوياني    -    نفر دوم : کوشا شهریاری    -    نفر سوم : پیمان گشتاسبی

 

بدمینتون بانوان- نوجوانان

نفر نخست : مهرنگار موبد   -   نفر دوم : شینا سرداری    -   نفر سوم : پردیس بهمردی

 

بدمینتون آقایان- نوجوانان

نفر نخست :  سياوش شمس    -    نفر دوم : زرتشت پورشسب   -     نفر سوم : مهرنام نیکجو

 

بدمینتون بانوان بزرگسالان

نفر نخست :  سرور هرمزدزاده   -    نفر دوم : مهرنوش کاویانی    -     نفر سوم :  ویستا کرمانی

 

 

بدمینتون آقایان بزرگسالان

نفر نخست :  فرزین رستمی    -        نفر دوم : فرشاد خدادای      -      نفر سوم :  پویان دمهری

 

 بدبینتون دوبل میکس

نفر نخست :  فرزین رستمی و شینا سرداری   -   نفر دوم : سرور هرمزد زاده و فرشاد خدادادی - نفر سوم : فیروزه آتشبند و شروین کاووسی

 

یستا کرمانی از لندن در این جام حضور داشت و آریانا باستانی و مانترا نمیرانیان متولد 87 کوچکترین افراد شرکت کننده در رشته بدمینتون بودند

 

 گروه برگزیده شطرنج ۴ نفره :

آرین باستانی   و    آرین بمانی چم

نفرات برگزیده شطرنج هورد :

نفر اول : مهران فلفلی    -     نفر دوم : مازیار بهمردی    -   نفر سوم : اردشیر خسروانی

نفرات برگزیده مطرنج :

نفر اول : مازیار بهمردی   -   نفر دوم : مهران فلفلی    -       نفر سوم : سوشیانت پوروشسب

گروه برگزیده شطرنج دوبل :

متین مژگانی  و پشوتن مهران

شطرنج نونهالان

نفر نخست :  آرین بمانی جم   -     نفر دوم : آرتین هوشنگی   -     نفر سوم :  آرین باستانی

 

شطرنج نوجوانان

نفر نخست :  متین مژگانی   -     نفر دوم : مهربان پیروزمند   -     نفر سوم :  مهربان غیبی

 

 

شطرنج بزرگسالان

نفر نخست :  جمشید انوشیروانی   -    نفر دوم : مازیار بهمردی    -     نفر سوم :   مهران فلفلی

 

شطرنج بليتس

نفر نخست :  هومان گنجی پور   -   نفر دوم : مازیار بهمردی    -    نفر سوم :   مهران فلفلی

  

 دو میدانی سرعت بانوان

نفر نخست :  بهار بهزادی - نفر دوم : یسنا بهمردی کلانتری  - نفر سوم :    

 

دو میدانی سرعت آقایان

نفر نخست :  فرشاد کاویانی گوهر خیزی  -   نفر دوم : پویان دمهری   -   نفر سوم :   سیاوش جمشیدی

 

دو میدانی استقامت آقایان

نفر نخست :  فرزین رستمی عصر آبادی - نفر دوم : سهراب زندی حسن آبادی - نفر سوم :   فرشاد کاویانی گوهر خیزی  

 

رده امدادی میکس

جایگاه نخست : مهسا گشوادی ، بهار بهزادی ،  فرزین رستمی عصر آبادی و پویان دمهری

جایگاه دوم : مهران منوچهری کلانتری ، فیروزه منوچهری کلانتری ،  شایان خادمی کلانتری و شنایا کدخدایان

جایگاه سوم : وفا دینیاریان ، سیاوش جمشیدی ،  تینا انوشه ،  یاسمین افسرکشمیری

 

  شنا بانوان- نونهالان (قورباغه)

نفر نخست :  پانا جم‌ترکی     -    نفر دوم : رائیتی بهبودی     -     نفر سوم :   آندیا اورمزدی

 

شنا نونهالان-قورباغه آقایان

نفر نخست :  شهنام فرهادیان    -    نفر دوم : شایان شش برادران   -     نفر سوم :   آرشام مهرشاهی

 

 شنا نونهالان-کرال سینه بانوان

نفر نخست :  پانا جم‌ترکی    -     نفر دوم : رایتی بهبودی      -     نفر سوم :   آندیا اورمزدی

 

شنا کرال نونهالان آقایان

نفر نخست :  شهنام فرهادیان    -    نفر دوم : آرشام مهرشاهی    -    نفر سوم :   شایان شش برادران

 

رده کرال سینه نوجوانان آقایان

مقام نخست: پارسا گشتاسبیان   -   مقام دوم: آرین مالی   -   مقام سوم: جمشید ماوندادی

رده کرال سینه نوجوانان  بانوان

مقام نخست : پگاه جم‌ترکی  -   مقام دوم : فریماه فروغی   -   مقام سوم : وهیشتا بختیار مبارکه

رده مختلط (کرال پشت – قورباغه) نوجوانان بانوان

مقام نخست : پگاه جم‌ترکی   -     مقام دوم : وهیشتا بختیار مبارکه   -   مقام سوم : فریماه فروغی

شنا کرال سینه بزرگسالان آقایان

نفر نخست :  شهاب فرهادیان - نفر دوم : پویان دمهری - نفر سوم :   خدامراد چهلمرد اله آبادی

 

رده مختلط نوجوانان آقایان

مقام نخست: شهنام فرهادیان   -      مقام دوم: آرین مالی    -         مقام سوم: سپهر فرهمند

شنا برزگسالان مختلط آقایان

نفر نخست :  شهاب فرهادیان     - نفر دوم : روزبه اورنگی     - نفر سوم :   خدامراد چهلمرد اله آبادی

 

 رده امدادی آقایان

تیم نخست: رزمین نمیرانیان   ، رامتین نمیرانیان  ،   راستین نمیرانیان

فوتبال رده نونهالان

آترین ۱مقام نخست      -      اردشیر همتی کرمان مقام دوم    -     آرمان تفت و توابع ۰۷ مقام سوم

پارسا پاک‌سرشت بعنوان آقای گل فوتسال نونهالان از تیم آترین ۱ با ۱۳ گل زده  شناخته شد

 

فوتسال رده نوجوانان

آرمان نفت و توابع07  مقام نخست  -     رستم باغ مقام دوم  -        آرمان تفت و توابع ۳۳ مقام سوم

آرش رستمی با 6 گل زده از تیم آرمان تفت و توابع 07  آقای گل نوجوانان  شد

 

فوتبال رده بزرگسالان

 رستم باغ مقام نخست -   اردشیر همتی کرمان مقام دوم  -   آرمان تفت و توابع مقام سوم

امید شهریاری از تیم اردشیر همتی کرمان با 9 گل زده آقای گل  شد

 

والیبال آقایان

اشتاد مریم آباد یزد  مقام نخست        پارسیان مقام دوم     -         منتخب تهران مقام سوم

 

والیبال بانوان

یاران آرمین مقام نخست        پارسه شیراز مقام دوم      -      اردشیر همتی کرمانی مقام سوم

 

بسکتبال آقایان

 

امید فروهر مقام نخست         منتخب یزد مقام دوم            پیشکسوتان فروهر مقام سوم

بسکتبال بانوان :

جایگاه اول : زرگان     -       جایگاه دوم : اردشیر همتی کرمان     -         جایگاه سوم : آتروپات

 بسکتبال سه نفره

 نرسی سیتی  مقام نخست        آرمان تفت و توابع  مقام دوم          یسنا مقام سوم

 

 

فرتورها از فرشید ماوندادی - فریبا جوانمردی - فرناز آتشبند – بهنام دمهری و بهرام یزدانی

 

 

برای دیدن  فرتورهای جام جان باختگان کلیک کنید

 

 

 

 

نظرات

ارائه نظرات مختص اعضاي سايت ميباشد.
لطفا ثبت نام كرده و لاگين كنيد.

اندرز آدرباد ماراسپند

زن و فرزند خود را از تحصیل علم بازمدار تا غم و اندوه به تو نرسد و پشیمان نشوی .


همازور منتظر نظرات و پیشنهادات سازنده شما عزيزان مي باشد

شما خواننده محترم همازور  مقيم در ساير نقاط كشور و حتي ساكن در اقصي نقاط  جهان ميتوانيد براي درج دست نوشته ها و اسناد خود در قالب هاي خبر، گزارش ، مفاله ، مصاحبه ، قطعات ادبي ، خاطره ، عكس ، و... با نام خود و بدون هيچ گونه تغييري در سايت همازور اقدام كنيد و به همين سادگي همگان را مطلع سازيد . 


همازور بیم همازور هما اشوبیم

همازور از تمام شهرهای ایران همفکر و همراه می پذیرد

تبلیغات ویژه

تورهای آزانس شرکت دلتابان

تعرفه اینترنت پرسرعت ADSL2 های وب  

فرتوری از نگارخانه
ورود به پنل ارسال پیام کوتاه
 ورود به پنل ارسال انبوه پیامک 
همیار همازور باشید
ياري به  تارنماي  خبري  همازور
نیازمندیهای جامعه
اسلاید تصاویر
باشندگان در تارنمای
حاضرين 106677 ميهمانان حاضر
آمار تارنماي
اعضاء: 1221
اخبار: 5586
لينكها: 0
بازديد كننده گان: 64908636
 
Top!
Top!