۳۱ شهريور ۱۳۹۹
 
 
فیلم آموزش نو کردن کُشتی برای دانش آموزان PDF(فقط براي متون انگليسي) چاپ پست الكترونيكي

فلسفه کُشتی نو کردن و آموزش بر اساس یکسان‌سازی فیلم آموزش نو کردن کُشتی برای دانش آموزان وفلسفه کُشتی نو کردن و آموزش بر اساس یکسان‌سازی    

  بهنام مراديان - فیلم آموزش روش کُشتی نو کردن به آموزگاران زرتشتی برای آموزش دانش آموزان در کلاس‌های دینی داده شد.

باتوجه به اینکه آیین کُشتی نو کردن، مهمترین بخش نیایش روزانه و از کلیدی‌ترین کارهای آیینی در فرهنگ زرتشتی است، نیاز است تا دانش‌آموزان، آن را آموخته و با فلسفه کُشتی نو کردن آشنا شوند.

 

از همین رو کارگروه دینی زرتشتیان سراسر کشور، آموزش روش کُشتی نو کردن را به عنوان اولویت آموزشی در بخش اوستا در کلاس‌های دینی قرار داده است.

 

همچنین از آنجایی که نیاز است در آموزش آیین‌های دینی در کلاس‌های دینی سراسر کشور، هماهنگی و یک‌دستی وجود داشته باشد، در هفته گذشته، یک فیلم آموزشی در اختیار آموزگاران زرتشتی قرار گرفت. در این فیلم، روش کشتی‌نو کردن در یک وعده نیایش روزانه نمایش داده می‌شود و کمک می‌کند آموزگاران در هر نقطه ایران، روش آموزش خود را بر اساس آن یکسان‌سازی کنند. در کنار این فیلم یک نسخه کتاب سال پنجم دبستان که به فلسفله و آیین کشتی نو کردن پرداخته نیز در اختیار آموزگاران کلاس‌های دینی قرار گرفته است.

 

در همین راستا، در هفته‌های پیش رو، نسخه جدیدی از فیلم روش کُشتی نو کردن آماده خواهد شد تا در اختیار دانش‌آموزان قرار بگیرد.

 

 

 

< قبل   بعد >
 
Top!
Top!