۲۹ شهريور ۱۳۹۹
 
 
معرفی کتاب: چگونه می توان یک فیل را خورد؟ PDF(فقط براي متون انگليسي) چاپ پست الكترونيكي

همه افراد قادر به خوردن یک فیل هستند به شرط آنکه...معرفی کتاب: چگونه می توان یک فیل را خورد؟ 

      شیوا افضلی فر- کتاب چگونه می توان یک فیل را خورد در 12 فصل با سه موضوع؛ اهمالکاری، موفقیت و روانشناسی عملی ,نوشته شده است

این کتاب با تکیه بر ضرب المثلی که می گوید: همه می توانند یک فیل را بخورند به شرط آنکه آنرا لقمه لقمه کنند! به این مسأله اشاره دارد که بسیاری از آرزوهای انسان با اراده ، می تواند تحقق پیدا کند؛ آرزوهایی مانند:درآمد عالی، اعتماد به نفس بالا، تجارتی پرسود، همسر ایده‌آل، شغل مورد علاقه و...  در این کتاب راه کارهایی ارائه شده است که با به کارگیری آنها می توانند زندگی خودرا تغییر داده و به خوشبختی دست یابند.

 

چگونه می توان یک فیل را خورد به نویسندگی؛ ابراهیم علی عزیزی و به وسیله انتشارات :راه موفقیت پایدار با قیمت 30000 ریال به چاپ رسیده و در کتابفروشی های سراسر کشور و سایت www.bankkm.com برای تمامی علاقمندان قابل دسترسی می باشد.

 

شما دوستان می توانید با دردست داشتن این کتاب می توانید موانع و مشکلاتی که در زندگی اجتماعی برسر راهتان ایجاد میشوند را زودتر شناخته و با تمرین هایی که در پایان هر فصل وجود دارد درجهت از اصلاح و یا از میان برداشتن آنها برآیید.

 

 

بخش معرفی کتاب

شما  خواننده گرامي تارنماي همازور هم می توانید با معرفی کتاب بخصوص از ناشران و یا نويسندگان زرتشتی یا موضوعهای خاص در بخش معرفی کتاب این سایت آنرا به دیگران نیز معرفی تا جهت تهیه آن اقدام نمایند

 

 

 

< قبل   بعد >
 
Top!
Top!