۲۹ شهريور ۱۳۹۹
 
 
خبرنامه شماره 6 انجمن زرتشتیان کرج PDF(فقط براي متون انگليسي) چاپ پست الكترونيكي
دريافت Pdf خبرنامه شماره۶ دوره جدید انجمن زرتشتيان کرج       
نشریه داخلی انجمن زرتشتیان کرج     

آرش خسرویانی - شماره ششم خبرنامه داخلی انجمن زرتشتيان کرج، همزمان با روز ورهرام ایزد و تیر ماه در اختیار زرتشتیان ساکن این شهر قرار گرفت كه در آن به نقد جلسات و نشستهاي انجمنها پرداخته است.

« استادي مي­گفت: مي­دانيد فرق ما با ژاپني­ها چيست؟! آنها يك جلسه در سال مي­گذارند و به اندازه­ي ده سال، كار و تلاش و برنامه­ريزي مي­كنند و شما، بعد از ده سال، نتايج شگرف آن تك جلسه را مي­توانيد بصورت عيني مشاهده كنيد؛ ما امروز نيز، در سال، قريب به 100 تا جلسه مي­گذاريم ولي به اندازه­ي يك سال هم نمي­توانيم برنامه­ريزي داشته باشيم!

اين روايت در کل، روايتي واقعي تر در جامعه­ي زرتشتي شده است! در همين جامعه­ي كوچك ما، ده­ها جلسه و همايش در سال برگزار مي­گردد؛ ده­ها كارگروه و متخصص و صاحب­نظر و دكتر و مهندس و چِه و چِه در آن جلسات و همايش­ها نظر مي­دهند، مباحثه مي­كنند، موردي يا مواردي را به چالش مي­شكند، احياناً چيزي را تصويب مي­كنند و يا رأي به عدم تصويب چيز ديگري مي­دهند، بر سر لحاف ملا دعوا مي­كنند!!!!؛

اما هنگامي كه منِ نوعي، چشم به سالياني كه در پي­هم مي­آيند و مي­روند، مي­دوزم و به دنبال تغيير و تحولي نه بزرگ كه حتي كوچك مي­گردم، شوربختانه هيچ چيزي نمي­بينم. تو گويي همچنان مشغول درجا زدن كه نه... ديگر مشغول پسرفت هستيم! وضعیت ... »

نوشتار بالا بخشی از سخن نخست ششمین شماره از نشریه داخلی انجمن زرتشتیان کرج است که  در روز ورهرام از ماه تیر در اختیار همکیشان ساکن کرج قرار گرفت. در این نشریه علاوه بر خبرهای داخلی انجمن، می توانید مطالب گوناگون روانپزشکی، پزشکی، دینی و تاریخی را مشاهده نمایید. در پایان این شماره، زمان برگزاری نوبت اول مجمع همگانی انجمن کرج روز دوشنبه، 21/4/1389 اعلام شده است.

 

خبرنامه شماره 6 انجمن زرتشتیان کرج 

 

براي دريافت  خبرنامه شماره ۶ دوره جدید ، انجمن زرتشتيان کرج  كليك كنيد

حجم دانلود  ۷۴۰ کیلو بايت با فرمت pdf

 

 

بعد >
 
Top!
Top!